PLAKAT-otwarcie

W tym roku po raz kolejny Muzeum Historyczne w Legionowie weźmie udział w Dniach Osób Niepełnosprawnych. Od 2013 roku stale współpracujemy z Powiatowym Zespołem Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, z Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Laskach i z Fundacją Kultury Bez Barier. Pracownicy Muzeum przeszli szkolenie dotyczące audiodeskrypcji oraz współpracy z gościem niepełnosprawnym w Muzeum.

Czujemy się zaszczyceni, że możemy wziąć udział w tak wspaniałym wydarzeniu i współtworzyć je w tak wspaniałym gronie. Postaramy się, aby muzealne wydarzenia w ramach Dni Osób Niepełnosprawnych były dla wszystkich niezapomniane. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkich zainteresowanych i sympatyków zachęcamy do aktywnego włączenia się w tegoroczne VI Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego.