Pawilon

ul. Adama Mickiewicza 23
05-120 LEGIONOWO
tel. (22) 774 21 66 - sekretariat

Dyrektor Muzeum - dr hab. Jacek Szczepański - kustosz dyplomowany,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dział Administracji i Kadr

Kierownik - główny specjalista Grażyna Jankowska, w. 83,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sekretariat - specjalista Edyta Szczepanik, 774 21 66,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pracownik techniczno-gospodarczy - Jerzy Bieżoński

Dział Archeologiczny

Kierownik - kustosz Wawrzyniec Orliński, w. 84,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dział Edukacji i Projektów

Adiunkt - Katarzyna Ziułkowska-Karnicka, w. 87,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Al. Sybiraków 23
05-119 LEGIONOWO