ferie

FERIE w MUZEUM

HISTORYCZNYM W LEGIONOWIE

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym do wzięcia udziału w zajęciach odbywających się w Muzeum Historycznym w Legionowie podczas ferii zimowych w dniach 13-24 lutego 2017 r. Obowiązują zapisy na zajęcia - liczba miejsc w grupie jest ograniczona. Szczegółowy program i regulamin udziału w zajęciach można pobrać poniżej.

FILIA "PIASKI"

Z życia dawnych oficerów to hasło przewodnie pierwszego tygodnia zajęć, które realizowane będą w Filii „Piaski” przy Al. Sybiraków 23. Podczas kolejnych spotkań uczestnicy dowiedzą się, jak kiedyś wyglądał dzień z życia oficera i czym w wolnych chwilach kiedyś zajmowali się dostojni wojskowi. W trakcie zajęć dzieci nauczą się umiejętnego zachowania się w różnych sytuacjach oraz dobrych manier w życiu codziennym. Warsztaty plastyczne poświęcone będą przygotowaniom do oficerskiego balu karnawałowego, którym zakończoną się ferie w Filii „Piaski”.

Muzeum Historyczne w Legionowie przygotowało ofertę zajęć edukacyjnych dla dzieci, które realizowane będą podczas zimowej przerwy szkolnej. Tegoroczne Ferie w Muzeum organizowane będą w dniach 13–17 lutego 2017 r., w godz. 10.00–13.00 w Filii „Piaski”. W trakcie zajęć przewidziana jest przerwa śniadaniowa. Warto zabrać ze sobą obuwie zmienne. Cała oferta Muzeum jest bezpłatna, ale obowiązują zapisy na zajęcia. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zachęcamy do zapisywania najmłodszych zwiedzających w wieku od 6 lat pod numerem tel. 22 378-33-54 (Filia „Piaski”). Można także wysyłać zgłoszenia mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Grafik ferie 2017 - Filia

WILLA I PAWILON MUZEUM

W siedzibie głównej Muzeum przy ul. A. Mickiewicza 23 prowadzone będą zajęcia pt. Podróże – małe i duże, podczas których uczestnicy odbędą wycieczkę wzdłuż starożytnego szlaku bursztynowego, gdzie poznają tajniki handlu wymiennego. Następnie razem z bohaterami książek Aliny i Czesława Centkiewiczów wspólnie wyruszymy na odległe wyprawy polarne, by poznać faunę i florę lodowych krain.

Tegoroczne "Ferie w Muzeum" organizowane będą w dniach 20–25 lutego 2017 r., spotkania odbywać się będą w godz. 10.00–13.00 w siedzibie głównej Muzeum przy ul. A. Mickiewicza 23. W trakcie zajęć przewidziana jest przerwa śniadaniowa. Warto zabrać ze sobą obuwie zmienne. Cała oferta Muzeum jest bezpłatna, ale obowiązują zapisy na zajęcia. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zachęcamy do zapisywania najmłodszych zwiedzających w wieku od 6 lat pod numerem tel. 22 784-59-88 (siedziba główna Muzeum). Można także wysyłać zgłoszenia mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Grafik ferie 2017 - Willa

Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Muzeum Historyczne w Legionowie